UKS Olimpijczyk Kwakowo - MKS Gryf Tczew

Już jutro (środa) w zaległej kolejce ligi wojewódzkiej ligi D1 rozegramy wyjazdowe spotkanie z UKS Olimpijczykiem Kwakowo. Zbiórka zawodników o godzinie 12:45, na parkingu przy basenie. Jedziemy busem.

BARDZO PROSIMY zadbać o odpowiednie żywienie w tym dniu: Dobre śniadanie (płatki to nie śniadanie), mocne drugie śniadanie (kanapki w szkole lub obiad w szkole). Prosimy przygotować również jedzenie na podróż jeżeli ktoś jedzie prosto ze szkoły. Mile widzine przekąski owocowe (banan).

Zabieramy niebieski komplet meczowy, dres klubowy, oratliony, buty na naturalna nawierzchnię, getry, ochraniacze, bidony. Wszystlo zapakowane w klubowe torby. Jedziemy w klubowych polo NIKE. Prosimy pamietać o legitymacji szkolnej. Zawodnicy powołani:

Blaszkowski (b) (C)
Cetera