Turniej rodziców MKS Gryf Tczew!!!

Drodzy rodzice/opiekunowie.

W dniu 24 kwietnia o godzinie 15:00, odbędzie się turniej drużyn złożonych z rodziców/opiekunów naszych gryfiątek. Każdy rocznik MKS Gryf Tczew może wystawić drużynę. Serdecznie zapraszamy do podjęcia wyzwania i stworzenia zespołu z rodziców/opiekunów naszego rocznika. Pokażmy naszym pociechom iż oprócz oczywistego wspierania naszych dzieci w ich treningach, turniejach poprzez fenomenalny doping, jesteśmy również bardzo aktywni fizycznie i chcemy, potrafimy się bawić piłką. Bardzo prosimy o zgłaszanie chęci swojego udziału do trenerów. Drużyna musi powstać najpóźniej do czwartku (tj. 21 kwietnia). Oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców - tych którzy mają chęć pograć ale jeszcze serdeczniej tych którzy będą chcieli dopingować gorąco naszych przedstawicieli.