Stolem Gniewino - MKS Gryf Tczew

6 kolejkę ligi wojewódzkiej ligi D1 rozegramy na wyjeździe z drużyną Stolema Gniewino. Zbiórka o godzinie 11:00, na parkingu przy basenie. Jedziemy autobusem. Będzie również miejsce dla rodziców, dziadków , opiekunów. Serdecznie zapraszamy.

Z uwagi iż wyjazd jest dość długi, BARDZO PROSIMY zadbać o odpowiednie żywienie w tym dniu: Dobre śniadanie, mocne drugie śniadanie Prosimy przygotować również jedzenie na podróż. Mile widzine przekąski owocowe (banan).

Zabieramy niebieski komplet meczowy, dres klubowy, oratliony, buty na naturalna nawierzchnię, getry, ochraniacze, bidony. Wszystlo zapakowane w klubowe torby. Prosimy pamietać o legitymacji szkolnej. UWAGA!!! Jedziemy w czerwonych koszulkach polo MKS Gryf. Zawodnicy powołani:

Blaszkowski (b) (C)
Ciskowski