Kolejne gry kontrolne w tym tygodniu!!

Kolejne gry kontrolne jeszcze w tym tygodniu:

Czwartek (31-03-2016) na stadionie przy ul. Elżbiety 21a zagramy sparing z drużyną Orłów Tczew. Prosimy o zabranie niebieskiego kompletu meczowego. Pozostały strój dopasowany do warunków pogodowych. UWAGA! Zbiórka zawodników 16:15

Sobota (02-04-2016) rozegramy sparing w Suchym Dębie. Spotykamy się w Suchym Dębie ul. Sportowa o godz 9:30. Prosimy o zabranie czerwonego kompletu meczowego. Pozostały strój dopasowany do warunków pogodowych.

Przypominamy!!

Regulamin MKS Gryf Tczew, z którym zawodnicy zapoznali się i są zobowiązani do stosowania, reguluje obowiązki zawodnika w kwestii uczestnictwa w treningach/zawodach:

pkt 13.

Zawodnik zobowiązany jest do systematycznego uczestnictwa we wszystkich zajęciach i zawodach organizowanych przez Klub. Powinien charakteryzować się punktualnością, zdyscyplinowaniem, obowiązkowością, kulturą osobistą, aktywnym udziałem w zajęciach w celu podnoszenia swoich umiejętności sportowych oraz przestrzegać higieny osobistej.

pkt 14.

Udział w wyznaczonych zajęciach i zawodach jest obowiązkowy dla wszystkich zawodników. Jeśli zawodnik nie może uczestniczyć w zajęciach lub zawodach lub też spóźni się na nie, ma obowiązek poinformować o tym swojego trenera z wyprzedzeniem.